Ürün Satış ve Kiralama

2007 yılı itibariyle satış departmanını hizmete açan Enjoy Teknik Organizasyon, teknik ekipmanlarda sahip olduğu geniş yelpazesi ve dünyaca ünlü markalarla ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde cevap vermektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı ve kaliteli hizmet ilkesiyle yola çıkarak kiralama departmanında kazandığımız tecrübeleri, satış departmanına da harmanlayarak sizler için en uygun cihazları yine en uygun fiyat aralıklarında sunmaktayız.

Konferans salonları, toplantı salonları, seminer salonları, kongre salonları, düğün salonu, vakıf dernek lokal, okul, dershane, üniversite, kurslar, eğitim kurumları, cafe ve bar, disko, restoran gibi yerlerde için her türlü ses, ışık, görüntü sistemleri ve sahne aksesuarları kiralama ve satışını yapmaktayız. Danışmanlık, kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur.

Ses sistemlerinde kullanacağınız mikrofon, kulaklık, hoparlör, amplifikatör, dj ürünleri, efekt ve ışık sistemleri, power mikser ve ses mikserleri, ses prosesörleri aksesuarlar ve diğer ses, ışık, görüntü sistemlerinin ve sahne aksesuarlarının uygun fiyata toptan temin için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişime Geçmek İçin Tıklayınız.

Sennheiser Logo Shure Logo Pioneer Logo Philips Strand Lighting Logo Toshiba Logo Nec Logo Allen Heath Logo AV Stumpfl Logo Da Lite Logo Extron Logo Hall Stage Logo Hitachi Logo Kramer Logo Lycian Logo Numark Logo P.Audio Logo QSC Logo SoundCraft Logo Sanyo Logo TurboSound Logo
/