Görüntü Sistemleri

Projeksiyon Sistemleri ve Plazmalar

Organizasyonlarınızda vermek istediğiniz mesajı plazma ve projeksiyon sistemi kullanarak en üst seviyede algılanmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede etkileyiciliğiniz artmış olur. Sunulan proje görsellik kazanarak izleyicide daha hoş izlenimler bırakırken projenin tam olarak neyi ifade etmek istediği vurgunun nereye yapılmak istenildiği anlatmakta yardımcı olmaktadır. Grafiklerle detaylar daha kolay ön plana çıkar. İzleyici üzerinde konsantrasyonu attırıcı özelliği ile etkinliğin uzun tutulmasında da yardımcı olmaktadır. İzleyicinin ilgisi sürekli canlı olarak tutmakta etkilidir. Gerekli görüntü sisteminin kurulumu uzman ekibimiz tarafımızdan gerçekleştirilir.

Pool System

Poolsystem halka açık yerlerde alışılagelmişin dışında ve heyecan verici reklamlar için dizayn edilmiş interkatif yer / platform / yüzey projeksiyon sistemidir. Sistem, çok geniş bir enformasyon yelpazesi, benzersiz bir reklamcılık ve modern eğlencenin yeni bir formatını sunuyor. Değişken, gizemli, etkileşimli görsel sürpriz efektleriyle, geçenleri ve ziyaretçileri tema mahalline ve etkinliğe çeker ve hareketleri ile projeksiyonu adım adım canlandırır ve renk verir.

Poolsytem, yoldan geçenin gizli mesajların ve geniş alanlardaki enformasyonun algılanmasını ve böylece kişinin, reklamcılığı yeniden keşfetmesini sağlar. Kişisel reklam mesajının etkisinde kalan izleyici aksiyonun bir parçası haline gelir. Özel programlama sayesinde kaydedilen değişimlere uyumlu olarak projeksiyonda eş zamanlı değişimler yaratır.

Led Ekranlar

Açıkhava organizasyonlarınızda gün ışığından etkilenmeden kaliteli görüntü alabilmenizi sağlayan en uygun kitle iletişim aracı olan led ekranlar ile görkemli showlar ve organizasyonlar oluşturabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için tıklayın.

/